Oferta
i Cennik - sprzątanie mieszkań
i domów prywatnych

Sprzątanie mieszkań i domów prywatnych

Sprzątanie mieszkań i domów prywatnych: odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, wycieranie kurzy, mycie okien, mycie podłóg, czyszczenie wnętrza piekarnika lub lodówki, czyszczenie luster, mycie płytek, pranie, prasowanie, wynoszenie śmieci, dezynfekcja, sprzątanie w ogrodzie i na balkonie, sprzątanie po remontach
i budowie.

Co zyskasz

Korzyści ze współpracy

Jakość

Używamy najwyżej jakości produktów do sprzątania, między innymi takich niemieckich marek jak Buzil, Clinex. Stosowane przez nas produkty są niezawodne i świetnie sobie radzą nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Sprzątanie po remoncie

Nie możesz pozbyć się kurzu po remoncie, domyć farby z podłogi i doczyścić sprzętów? Zrobimy to za Ciebie. Gruntownie sprzątamy po remontach, nawet tych generalnych.

Elastyczne godziny pracy

Dostosujemy je do Twoich potrzeb i wykonamy usługę właśnie wtedy kiedy jest Ci ona potrzebna

Wygoda

Kiedy my sprzątamy, Ty odpoczywasz! Masz czas dla rodziny, na realizację swoich pasji, czy na rozwój biznesu.

Sprzątanie - od 149 zł netto​

Cherry Housekeeping zapewnia sprzątanie mieszkań i domów prywatnych. Lubisz mieć czysty dom, ale nie zawsze masz czas na sprzątanie? Zapewniamy najwyższą dokładność sprzątania. Używamy najwyżej jakości produktów do sprzątania, które skutecznie czyszczą oraz są delikatne dla powierzchni i bezpieczne dla ludzi, zwierząt domowych i środowiska.

W skład naszych usług wchodzi:

Jeżeli interesują Cię usługi dodatkowe, skontaktuj się z nami – ustalimy indywidualny pakiet, skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Opinie o usłudze

“Jedno z lepszych sprzątań, jakie miałem. Kuchnia i łazienka wysprzątana idealne. Jeszcze nie raz pewnie skorzystam z ich usług.”

“Jestem bardzo zadowolona, mieszkanie jest czyste i schludne. Wszystko było zrobione punktualne. Polecam :)”

“Perfekcyjne sprzątanie, nic nie trzeba było poprawiać. Będziemy częściej korzystać z usług Cherry Housekeeping”