Oferta
i Cennik - sprzątanie lokali usługowych

Sprzątanie lokali usługowych

Sprzątanie lokali usługowych, odkurzanie dywanów, schodów, wycieranie kurzy, mycie okien, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, dezynfekcja, ozonowanie.

Co zyskasz

Korzyści ze współpracy

Jakość

Używamy najwyżej jakości produktów do sprzątania, między innymi takich niemieckich marek jak Buzil, Clinex. Stosowane przez nas produkty są niezawodne i świetnie sobie radzą nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Sprzątanie po remoncie

Nie możesz pozbyć się kurzu po remoncie, domyć farby z podłogi i doczyścić sprzętów? Zrobimy to za Ciebie. Gruntownie sprzątamy po remontach, nawet tych generalnych.

Elastyczne godziny pracy

Dostosujemy je do Twoich potrzeb i wykonamy usługę właśnie wtedy kiedy jest Ci ona potrzebna

Wygoda

Kiedy my sprzątamy, Ty odpoczywasz! Masz czas dla rodziny, na realizację swoich pasji, czy na rozwój biznesu.

Sprzątanie - od 249 zł netto​

Cherry Housekeeping zapewnia sprzątanie lokali usługowych takich jak: restauracje, salony kosmetyczne, salony wizażu, salon fryzjerski, spa, kwiaciarnia i inne. Masz dużo pracy w ciągu dnia? Nie masz kiedy posprzątać w lokalu, w pracy zostajesz do późnych godzin wieczornych? Profesjonalny, odpowiednio przeszkolony personel zrobi to za Ciebie. Przygotujemy Twój lokal na kolejny dzień i nowych klientów.

Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, związanych z zatrudnianiem pracowników. Płacisz jedynie za wykonaną usługę, dokładnie wtedy kiedy jej potrzebujesz.

W skład naszych usług wchodzi:

Jeżeli interesują Cię usługi dodatkowe, skontaktuj się z nami – ustalimy indywidualny pakiet, skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Opinie o usłudze

“Prowadzę wynajem sal na imprezy okolicznościowe i już nie raz ratowaliśmy się pomocą Cherry Housekeeping. Zawsze dokładnie z uśmiechem wszystko jest posprzątane i przygotowane na następną imprezę. Polecam :)”

“Jestem makijażystką, w sezonie ślubnym mam bardzo dużo klientek i po pracy po prostu nie mam siły już sprzątać mojego salonu. Postanowiłam sprawdzić firmę sprzątającą. Cherry Housekeeping zaskoczyło mnie niesamowicie, nie sądziłam, że komuś się to uda, bo niestety jestem straszną pedantką, ale sprzątają z taką dokładnością, że nie ma do czego się przyczepić. Już nie mogę się doczekać następnego sezonu ślubnego!”

“Cherry Housekeepng są najlepsi. Pierwszy raz byli u mnie w domu, późnej korzystałam z ich usług, ale już w mojej kwiaciarni. Współpracujemy ze sobą już od 2 lat, a jakość ich usług cały czas jest na najwyższym poziomie.”