Oferta i Cennik -
sprzątanie biur
i powierzchni biurowych

Sprzątanie biur
i powierzchni biurowych

Sprzątanie biur oraz powierzchni biurowych, odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, wycieranie kurzy, mycie okien, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, dezynfekcja.

Co zyskasz

Korzyści ze współpracy

Jakość

Używamy najwyżej jakości produktów do sprzątania, między innymi takich niemieckich marek jak Buzil, Clinex. Stosowane przez nas produkty są niezawodne i świetnie sobie radzą nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Sprzątanie po remoncie

Nie możesz pozbyć się kurzu po remoncie, domyć farby z podłogi i doczyścić sprzętów? Zrobimy to za Ciebie. Gruntownie sprzątamy po remontach, nawet tych generalnych.

Elastyczne godziny pracy

Dostosujemy je do Twoich potrzeb i wykonamy usługę właśnie wtedy kiedy jest Ci ona potrzebna

Wygoda

Kiedy my sprzątamy, Ty odpoczywasz! Masz czas dla rodziny, na realizację swoich pasji, czy na rozwój biznesu.

Sprzątanie - od 249 zł netto​

Cherry Housekeeping zapewnia sprzątanie biur i powierzchni biurowych. Profesjonalny personel zadba o porządek w Twoim biurze. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, związanych z zatrudnianiem pracowników. Płacisz jedynie za wykonaną usługę, wtedy kiedy jej potrzebujesz. Stosujemy sprawdzone środki chemiczne, które nie tylko dokładnie czyszczą, ale również pięknie pachną i są bezpieczne.

W skład naszych usług wchodzi: 

Jeżeli interesują Cię usługi dodatkowe, skontaktuj się z nami – ustalimy indywidualny pakiet, skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Opinie o usłudze

“Jestem bardzo zadowolona z firmy sprzątającej Cherry Housekeeping. Biuro zawsze posprzątane 10/10 oraz Panie bardzo miłe i zawsze uśmiechnięte.”

“Potwierdzam, Cherry Housekeeping sprząta świetnie. Byłam też bardzo zadowolona z pierwszego spotkania, bez problemu ustaliliśmy zakres obowiązków oraz cenę, później była już tylko szybka realizacja zlecenia 🙂

“Dokładne sprzątanie biura, wszystko zawsze zrobione na czas bez spóźnień :)”