Oferta
i Cennik - Housekeeping

W tym się specjalizujemy

Sprzątanie apartamentów

Sprzątanie apartamentów
na wynajem

Przygotowywanie apartamentów i pokoi na wynajem krótkoterminowy, pranie pościeli i ręczników, ozonowanie.

Co zyskasz

Korzyści ze współpracy

Jakość

Używamy najwyżej jakości produktów do sprzątania, między innymi takich niemieckich marek jak Buzil, Clinex. Stosowane przez nas produkty są niezawodne i świetnie sobie radzą nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Sprzątanie po remoncie

Nie możesz pozbyć się kurzu po remoncie, domyć farby z podłogi i doczyścić sprzętów? Zrobimy to za Ciebie. Gruntownie sprzątamy po remontach, nawet tych generalnych.

Elastyczne godziny pracy

Dostosujemy je do Twoich potrzeb i wykonamy usługę właśnie wtedy kiedy jest Ci ona potrzebna

Wygoda

Kiedy my sprzątamy, Ty odpoczywasz! Masz czas dla rodziny, na realizację swoich pasji, czy na rozwój biznesu.

Sprzątanie - od …. zł

Cherry Housekeeping zajmuje się sprzątaniem i przygotowaniem apartamentów pod wynajem krótkoterminowy. Posiadasz apartamenty i nie jesteś w stanie wszystkich przygotować sam? A może wolisz się zajmować marketingiem i pozyskiwaniem nowych gości? Nasz profesjonalny zespół zrobi to za Ciebie. Już nie musisz się o nic martwić. Posprzątamy dokładnie i sprawnie, abyś mógł zakwaterować gości na czas. Posiadamy również własne sprawdzone środki chemiczne, które ułatwiają naszą pracę. Każdy apartament przygotujemy tak, aby goście zawsze byli zadowoleni.

W skład naszych usług wchodzi: 

Jeżeli interesują Cię usługi dodatkowe, skontaktuj się z nami – ustalimy indywidualny pakiet, skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Opinie o usłudze

“Klienci po wizycie w naszych apartamentach zawsze są zadowoleni z porządku i wystawiają bardzo dobre oceny za czystość.”

“Na Cherry Housekeeping zawsze mogę liczyć, nawet kiedy pojawiają się goście z rezerwacji last minute :)”

“Firma na medal. Doskonale wiedzą jak przygotować pokój, aby klient był zadowolony. Dużo klientów do mnie wróciło dzięki współpracy z nimi. Serdecznie polecam”