O nas

Kilka słów o nas

Cherry Housekeeping

Nasza firma oferuje usługi sprzątające od 2016 roku. Rozpoczęliśmy jako mała firma rodzinna, jednak kolejni zadowoleni klienci zmotywowali nas do rozwoju. Dzisiaj Cherry Housekeeping to zgrany zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia dbają o czystość i nienaganny wizerunek obsługiwanych Klientów. W Cherry Housekeeping cenimy sobie rodzinną atmosferę oraz długotrwałą współpracę, dzięki czemu każdy członek zespołu angażuje się w powierzane zadania i wykonuje je perfekcyjnie. 

Nasze usługi są kierowane do osób prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji publicznych. Posiadamy szeroką ofertę usług takich jak: sprzątanie apartamentów, mieszkań, biur, mycie okien, pranie, sprzątanie po remontach lub budowie, mycie okien, pranie oraz dezynfekcję pomieszczeń ozonem. Oferujemy również usługi dla apartamentów pod wynajem.

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz środków czystości, między innymi z niemieckiej firmy Buzil oraz Clinex.

Współpraca z Cherry Housekeeping to gwarancja czystości pomieszczeń na najwyższym poziomie oraz szybki czas wykonania usługi. Dbamy o to, aby każdy nasz klient był zadowolony!

Dlaczego właśnie my

Wyróżnia nas

to, że nie tylko sprzątamy, ale dbamy też o wizerunek naszych Klientów.

Dokładność

Sprzątamy dokładnie, z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Liczy się dla nas końcowe zadowolenie Klienta.

Własne środki

Posiadamy sprawdzone sprzęty i wysokiej jakości środki chemiczne. Ty nie musisz się o nic martwić!

Taniej niż personel sprzątający na etacie

Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, związanych z zatrudnianiem pracowników. Płacisz jedynie za wykonaną usługę, wtedy kiedy jej potrzebujesz. Potrzebujesz usługi tylko w sezonie? Żaden problem, zadzwoń do nas, a już nigdy nie będziesz musiał szukać pracowników sezonowych, a każdy sezon otworzysz z grupą znanych i sprawdzonych Tobie profesjonalistów.

Dezynfekcja pomieszczeń ozonem

Skutecznie dezynfekujemy pomieszczenia domowe, biura, apartamenty. Dezynfekcja ozonowa jest ekologiczną i bezpieczną metodą na przeprowadzenie dezynfekcji, bez użycia środków chemicznych.

Zespół Cherry Housekeeping

Nasz zespół

Nasi pracownicy to specjaliści, którzy posiadają wieloletne doświadczenie w swoje pracy.

Zespół Cherry Housekeeping to osoby zaangażowane, które pracują z nami od lat.

Współpracując z Cherry Housekeeping masz gwarancję, że powierzane zadania będą wykonane dokładnie i w wyznaczonym terminie.
Wysoka jakość i sprawność działania to nasze główne priorytety. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam na odpowiedni dobór środków chemicznych, które skutecznie czyszczą oraz są delikatne dla sprzątanych przestrzeni i bezpieczne dla ludzi, zwierząt domowych i środowiska.

Zapisz się do naszego newslettera

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się na nasz newsletter i sprawdź nasze portale społecznościowe.